Eredményeink

2016/2017

PostHeaderIcon Tiszai mesevirágok

A Tiszai mesevirágok című könyvbe 2 tanítványunk meséje került be: Jónás Franciska és Kallós Endre Máté, akinek meséjével nyitották meg az ünnepi könyvhetet!
Felkészítő:Rézművesné Mihalovics Ildikó
Kalmár Kalmár




PostHeaderIcon Herman Ottó országos természetismereti verseny

Siklós Dorina
I.helyezés
Felkészítő: Várnai Beáta
Osztály: 5.d

Csáki Dávid
VIII.helyezés
Felkészítő: Békésiné Katona Tünde
Osztály: 6.c

Gustafik Tamás
XI.helyezés
Felkészítő: Sesztákné Milota Kornélia
Osztály: 3.c




PostHeaderIcon Kalmár László országos matematika verseny megyei döntő

Timpfel Emese
Megyei I.helyezés
Felkészítő:Berényi Erzsébet
Osztály: 6.c Kalmár




PostHeaderIcon Bendegúz Tudásbajnokság Irodalom- Szövegértés országos forduló

I. helyezés

Molnár Boglárka Patrícia
Felkészítő tanár: Szalainé Dávid Gabriella
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.b

Molnár_Boglárka

PostHeaderIcon Díjátadó a Megyeháza Dísztermében

Iskolánk 2 tanulója díjátadó ünnepségen vett részt a Megyeháza Dísztermében a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenyen elért eredményük jóvoltából

Siklós Dorina
Megyei II.helyezés
Felkészítő:Forján Krisztina
Osztály: 5. d

Bendegúz NyelvÉSZ

Urbán- Pap Zsófia
Megyei II.helyezés
Felkészítő:Gajdos Éva
Osztály: 6. a

Bendegúz NyelvÉSZ


PostHeaderIcon Sikeres Junior Nyelvvizsgát tett 14 tanulónk

2016. április 26-án iskolánk hatodik évfolyamának tizennégy tanulója tett sikeres Junior (A2-szintű) angol nyelvvizsgát Budapesten, az ELTE Origó Nyelvvizsgaközpontjában. A sikeres szóbeli-, és írásbeli nyelvvizsgákról szóló tanúsítványt Igazgatónő adta át diákjainknak.

Bővebben

Vándor Szülői Műhely



PostHeaderIcon Bendegúz - Gyermek- és Ifjúsági Akadémia nyelvÉSZ verseny

Siklós Dorina
III.helyezés
Felkészítő:Forján Krisztina
Osztály: 5. d

Bendegúz NyelvÉSZ


PostHeaderIcon FIZIKA PRÓBAVERSENY Megyei döntő

Csáki Dávid
Megyei I.helyezés
osztály: 6.c

Veres Krisztián
Megyei I.helyezés
Osztály: 6.b

Felkészítő: Berényi Erzsébet

Elnyertük a legeredményesebb iskola címet és 1 évig őrízzük a vándorserleget.

Fizikaplusz



PostHeaderIcon Jászsági Helyesíró Verseny területi forduló

Siklós Dorina
Területi I.helyezés
Felkészítő: Forján Krisztina
Osztály: 5.d

Siklós Dorina (5.d) a Jászsági Helyesíró Verseny területi fordulóján 1. helyezést ért el, elnyerte a legjobb tollbamondásért járó díjat, valamint különdíjat kapott, mivel az 5. osztályos korcsoportban a legeredményesebb tanuló lett.

Jászsági helyesíró



PostHeaderIcon LONDON BRIDGE ORSZÁGOS ANGOL NYELVI VERSENY
2017.04.23

5.évfolyam
Siklós Dorina
3. hely
Felkészítő tanár: Badó Krisztina
Osztály: 5.d

6.évfolyam
Antal Krisztián
3. hely
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Osztály: 6.a

Csáki Dávid
4. hely
Felkészítő tanár: Ádámné Béres Éva
Osztály: 6.c

6.évfolyam
Csécsei Anita
5. hely
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Osztály: 6.a

7.évfolyam
Molnár Napsugár
9. hely
Felkészítő tanár: Nagy Tiborné
Osztály: 7.c

8.évfolyam
Nász Bence
7. hely
Felkészítő tanár: Szilágyiné Biri Erika
Osztály: 8.c

Bővebben

PostHeaderIcon TISZAFÖLDVÁRI MEGYEI ANGOL NYELVI VERSENY EREDMÉNYEI:

5.évfolyam
Siklós Dorina
2. hely
Felkészítő tanár: Badó Krisztina
Osztály: 5.d

Barna Ádám
3. hely
Felkészítő tanár: Badó Krisztina
Osztály: 5.a

Munkácsi Koppány
6. hely
Felkészítő tanár: Badó Krisztina
Osztály: 5.d

6.évfolyam
Antal Krisztián
1. hely
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Osztály: 6.a

Csáki Dávid
2. hely
Felkészítő tanár: Ádámné Béres Éva
Osztály: 6.c

7.évfolyam
Sánta Gergő
3. hely
Felkészítő tanár: Szilágyiné Biri Erika
Osztály: 7.a

8.évfolyam
Nász Bence
3. hely
Felkészítő tanár: Szilágyiné Biri Erika
Osztály: 8.c

Asztalitenisz

Diákok balról jobbra: Munkácsy Koppány 5.d, Sánta Gergő 7.a, Antal Krisztián 6.a, Nász Bence 8.c, Barna Ádám 5.a, Csáki Dávid 6.c, Siklós Dorina 5.d, Csécsei Anita 6.a, Molnár Napsugár 7.b

PostHeaderIcon Megyei Asztalitenisz Kupa Karcag

Barna Ádám

II.helyezés


edző: Szöllősi Péter , Jászkun Volán SE
Osztály: 5. a

Asztalitenisz

PostHeaderIcon Verne regényolvasási vetélkedő

Antal Krisztián Forrai Ivett Szőllősi Szabolcs
Megyei III.helyezés
Felkészítő:Gajdos Éva
Osztály: 6.a 6.b Bendegúz NyelvÉSZ




PostHeaderIcon Arany János Országos Magyarverseny

Urbán-Pap Zsófia
II.helyezés
Felkészítő:Gajdos Éva
Osztály: 6. a

Szőllősi Szabolcs
IX.helyezés
Felkészítő: Gajdos Éva
Osztály: 6.a

Bendegúz NyelvÉSZ



PostHeaderIcon Bendegúz NyelvÉSZ megyei verseny

Siklós Dorina
I.helyezés
Felkészítő:Forján Krisztina
Osztály: 5. d

Bendegúz NyelvÉSZ


Urbán-Pap Zsófia
II.helyezés
Felkészítő:Gajdos Éva
Osztály: 6. a

Bendegúz NyelvÉSZ

Veréb Benita
III.helyezés
Felkészítő: Forján Krisztina
Osztály: 7. a

Mező Regina
V.helyezés
Felkészítő: Forján Krisztina
Osztály: 7.a

Bendegúz NyelvÉSZ

Bozsó Bianka
V.helyezés
Felkészítő: Marik Tamásné
Osztály: 6.d



PostHeaderIcon Mátyás tudósai megyei rajzverseny

Mukus Melitta

különdíj


Felkészítő tanár: Mihály Anikó
Osztály: 7.c

Rajzverseny

Andóczi-Balog Viktória

különdíj


Felkészítő tanár: Mihály Anikó
Osztály: 7.c

Rajzverseny



PostHeaderIcon Szent-Györgyi megyei angol nyelvi verseny eredményei

Siklós Dorina
II.helyezés
Felkészítő tanár: Badó Krisztina
Évfolyam: 5.

Angol verseny

Antal Krisztián
1. hely
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Évfolyam: 6.

Csáki Dávid
3. hely
Felkészítő tanár: Ádámné Béres Éva
Évfolyam: 6.

Sánta Gergő
6. hely
Felkészítő tanár: Szilágyiné Biri Erika
Évfolyam: 7.

Molnár Napsugár
6. hely
Felkészítő tanár: Nagy Tiborné
Évfolyam: 7.

Nagy Dorina
4. hely
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Évfolyam: 8.

Angol verseny

Már negyedik éve mérettetem meg tudásomat a Szent-Györgyi Albert megyei angol versenyen. Az összes megyei és országos verseny közül ez a kedvencem, mivel játékos feladatokkal méri fel angoltudásunkat, arra kíváncsi, hogy már mit tudunk és nem arra, hogy még mit nem. A feladatok más versenyekhez képest viccesebbek és gyerekbarátiabbak. Nemcsak a nyelvtani tudásunkra kíváncsiak, hanem az adott helyzetben történő logikus gondolkodásunkra is.

Évfolyamonként különböző nehézségű feladatlapokat állítanak össze a szervezők, így az ötödik és a hetedik osztályosok sem indulnak hátránnyal, mint azokon a versenyeken, ahol csak két korcsoport van felsősök számára. A verseny lebonyolítása barátságos, üdítő és csokoládé vár bennünket a termekben. A jutalmak nagyon hasznosak. Az eddig kapott valamennyi könyvemet még ma is használom, és sokat segítettek a középfokú nyelvvizsgára való felkészülésben. Mivel nagyon szeretek angolul beszélni, örülnék egy szóbeli fordulónak is. Mivel nyolcadikos vagyok, többé már nem indulhatok ezen a versenyen, de minden felsős tanulónak ajánlom.

Panel újság: Nagy Dorina Kata
Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola



PostHeaderIcon Szegő Asztalitenisz Kupa III. fiú egyéni korosztály

Barna Ádám

I.helyezés


edző: Szöllősi Péter , Jászkun Volán SE
Osztály: 5. a

Asztalitenisz



PostHeaderIcon Magiszter megyei rajzverseny

Veréb Benita Bella

III.helyezés


Felkészítő tanár: Mihály Anikó
Osztály: 7.a

Rajzverseny

Andóczi-Balog Viktória

Különdíj


Felkészítő tanár: Mihály Anikó
Osztály: 7.c

Rajzverseny



PostHeaderIcon Asztalitenisz Megyei Döntő KARCAG

Barna Ádám

III.helyezés


edző: Szöllősi Péter , Jászkun Volán SE
Osztály: 5. a

Asztalitenisz



PostHeaderIcon BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

csapattagok:
Antal Krisztián, Urbán-Pap Zsófia, Lading Bianka, Szőllősi Szabolcs

Megyei II. helyezés


Évfolyam:6
Osztály: 6.a

Felkészítő tanár: Gajdos Éva

Bolyai



PostHeaderIcon Asztalitenisz diákolimpia megyei döntő

Barna Ádám

Egyéni III.helyezés


szervező: Jászkun Volán SE
edző: Szöllősi Péter , Jászkun Volán SE
Osztály: 5. a

Asztalitenisz

Barna Ádám és Nász Bence

Capatverseny V.helyezés


szervező: Jászkun Volán SE
edző: Szöllősi Péter , Jászkun Volán SE
Osztály: 5. a és 8. c

Asztalitenisz



PostHeaderIcon XIII.Kistelek Open 2016.09.24-25.

Ciklin Dusán

Junior II. D latin I.helyezés

Junior II. C standard 6. helyezés
Junior II. basic latin 3. helyezés
Junior II. Basic standard 6. helyezés


Osztály: 7.a

torna



PostHeaderIcon Megyei torna

Munkácsi Koppány József

U11 válogatott kategória III.helyezés

U11 Megyei bajnokság I.helyezés


egyesület : SZVSI
edző : Maroska Mariann
Osztály: 5.d

torna



PostHeaderIcon Jászkun Kupa 2016 országos amatőr verseny 2016. augusztus 21.

Barna Ádám

U11 kategória I.helyezés

U13 kategória II.helyezés


szervező: Jászkun Volán SE
edző: Szöllősi Péter , Jászkun Volán SE
Osztály: 5. a

Asztalitenisz



Eredményeink

2015/2016

PostHeaderIcon Stiga Mini Kupa, Budapest

III.helyezés

Barna Ádám


II. kategória
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Barna Ádám

PostHeaderIcon "Megtanulni tanulni" városi szövegértő verseny, 2016. május 10.

I.helyezés

Barna Ádám


Felkészítő tanár: Pestiné Dudás Ágnes
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Barna Ádám

PostHeaderIcon Bendegúz Tudásbajnokság - anyanyelv

Megyei forduló I. helyezés

Országos döntő XIII. helyezés

Siklós Dorina


Felkészítő tanár: Börcsökné Csontos Tünde
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.d

Siklós Dorina

PostHeaderIcon Alapműveleti Matematika megyei döntő 2016.04.27. Szolnok

Megyei I. helyezés

Urbán-Pap Zsófia


Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.a

Verseny



PostHeaderIcon Széchenyi Matematika Verseny területi döntő 2016.04.27. Szolnok

Megyei IV. helyezés

Csáki Dávid


Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.c

Verseny



PostHeaderIcon Alapműveleti Matematika körzeti forduló 2016.04.06. Szolnok

Megyei I. helyezés

Urbán-Pap Zsófia


Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.a

Verseny

Megyei V. helyezés

Veres Krisztián


Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.b

Verseny



PostHeaderIcon a London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny Országos Döntője

2016.04.24-én, Budapesten, a London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny Országos Döntőjén a következő eredmények születtek:

5. ÉVFOLYAM

4. helyezett
Antal Krisztián
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Osztály: 5.a

5. helyezett
Urbán- Pap Zsófia
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Osztály: 5.a

9. helyezett
Csécsi Anita
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Osztály: 5.a



6. ÉVFOLYAM

3. helyezett
Sánta Gergő
Felkészítő tanár: Szilágyiné Biri Erika
Osztály: 6.a



8. ÉVFOLYAM

4. helyezett
Rácz Dóra
Felkészítő tanár: Ádámné Béres Éva
Osztály: 8.c

5. helyezett
Bíró Ferenc
Felkészítő tanár: Ádámné Béres Éva
Osztály: 8.d

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!



PostHeaderIcon Az Országos Angol Nyelvi Verseny Megyei Fordulójának eredményei

2. helyezett
NÁSZ BENCE
Felkészítő tanár: Szilágyiné Biri Erika
Évfolyam: 7.
Osztály: 7.c

10. helyezett
KÖRTÉSI DÁVID
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Évfolyam: 7.
Osztály: 7.a

14. helyezett
NAGY DORINA KATA
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné
Évfolyam: 7.
Osztály: 7.a

1. helyezett
BÍRÓ FERENC
Felkészítő tanár: Ádámné Béres Éva
Évfolyam: 8.
Osztály: 8.d

2. helyezett
Rácz Dóra
Felkészítő tanár: Ádámné Béres Éva
Évfolyam: 8.
Osztály: 8.c

Az Országos Döntőbe került Bíró Ferenc 8.d osztályos tanuló.
A verseny Országos döntőjét 2016. május 21-én, 10.00 órától rendezik Békéscsabán.
Az elért eredményekhez gratulálunk valamennyi versenyzőnek és tanáraiknak, Ferinek pedig a verseny döntőjében sok sikert kívánunk!



PostHeaderIcon ARANY JÁNOS ANYANYELVI VERSENY

Országos döntő 5. helyezés

Urbán-Pap Zsófia


Felkészítő tanár: Gajdos Éva
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.a

Verseny



PostHeaderIcon BENDEGÚZ GYERMEK-ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA XVII. nyelvÉSZ

Megyei 2. helyezés

Urbán-Pap Zsófia


Felkészítő tanár: Gajdos Éva
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.a

Verseny



PostHeaderIcon BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

Megyei 2. helyezés

csapattagok:
Antal Krisztián, Urbán-Pap Zsófia, Lading Bianka, Szőllősi Szabolcs


Felkészítő tanár: Gajdos Éva
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.a



PostHeaderIcon SIMONYI HELYESÍRÓ VERSENY

Megyei döntő 10. helyezés

Urbán-Pap Zsófia


Felkészítő tanár: Gajdos Éva
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.a

Verseny



PostHeaderIcon JÁSZSÁG HELYESÍRÓ VERSENY

1. helyezés

kimagasló teljesítmény
legjobb tollbamondás író
legjobb feladatlap-megoldó

Urbán-Pap Zsófia


Felkészítő tanár: Gajdos Éva
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.a

Verseny



PostHeaderIcon ARANY JÁNOS NYELVÉSZ VERSENY

Országos 5. helyezés

Antal Krisztián


Felkészítő tanár: Gajdos Éva
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.a

Bolyai-verseny



PostHeaderIcon BENDEGÚZ GYERMEK_ ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA XVII: nyelvÉSZ

Megyei 5. helyezés

Antal Krisztián


Felkészítő tanár: Gajdos Éva
Évfolyam: 5.
Osztály: 5.a

Bolyai-verseny



PostHeaderIcon "Beszéd csak félreértések forrása" helyesíró verseny megyei forduló 2016. április 6.

II.helyezés

Siklós Dorina


Felkészítő tanár: Börcsökné Csontos Tünde
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.d

Siklós Dorina

PostHeaderIcon A Tiszaföldvári Megyei Angol Verseny Eredményei




4. osztály
2. helyezett: Siklós Dorina
Felkészítő tanára:
Szilágyiné Biri Erika

3. helyezett: Barna Ádám
Felkészítő tanára:
Szilágyiné Biri Erika

4. helyezett: Munkácsi Koppány
Felkészítő tanára:
Szilágyiné Biri Erika
5. osztály
3. helyezett:
Urbán-Pap Zsófia
Felkészítő tanára:
Pluhár Andrásné

6. helyezett: Antal Krisztián
Felkészítő tanára:
Pluhár Andrásné

9. helyezett: Veres Krisztián
Felkészítő tanára:
Ádámné Béres Éva




6. osztály
7. helyezett: Sánta Gergő
Felkészítő tanára:
Szilágyiné Biri Erika

10. helyezett: Nagy Laura Kitti
Felkészítő tanára:
Nagy Tiborné

20. helyezett: Dajka Noémi
Felkészítő tanára:
Nagy Tiborné
7. osztály
1. helyezett:Nagy Dorina Kata
Felkészítő tanára: Pluhár Andrásné

3. helyezett: Juhász Sára Rebeka
Felkészítő tanára: Pluhár Andrásné

6. helyezett: Serucza Nikolett
Felkészítő tanára: Szilágyiné Biri Erika


8. osztály

3. helyezett: Bíró Ferenc
Felkészítő tanára:
Ádámné Béres Éva

5. helyezett: Szajkó Adél
Felkészítő tanára:
Ádámné Béres Éva

PostHeaderIcon Jászsági Helyesíró Verseny Megyei forduló Jánoshida, 2016. március 23.

I.helyezés

Siklós Dorina


Felkészítő tanár: Börcsökné Csontos Tünde
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.d

Siklós Dorina

PostHeaderIcon I. Országos Mozgó Diák Prezentáció-készítő Verseny 2016.03.30.

IX. hely

csapattagok:

Vígh Fanni, Lázár Gréta, Mező Regina


Felkészítő tanár: Békésiné Katona Tünde
Évfolyam: 5-8.
Osztály: 6.a

Bolyai-verseny



PostHeaderIcon Bendegúz Nyelvész Verseny megyei forduló

I.helyezés

Siklós Dorina
Felkészítő tanár: Börcsökné Csontos Tünde
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.d

Siklós Dorina

PostHeaderIcon Asztalitenisz J-N-SZ Megyei Egyéni és Páros Bajnokság Karcag

U11 kategória I.helyezés

U13 kategória III.helyezés

Serdülő korosztály III.helyezés

Barna Ádám
edző: Szöllősi Péter , Jászkun Volán SE
Osztály: 4. a

Asztalitenisz



PostHeaderIcon Mátyás tudósai megyei nyelvészverseny

I. helyezés

Molnár Boglárka
Felkészítő tanár: Szalainé Dávid Gabriella
Évfolyam: 3.
Osztály: 3.b

Molnár_Boglárka

PostHeaderIcon Mátyás tudósai megyei nyelvészverseny

II. helyezés

Menyhárt Gergő
Felkészítő tanár: Rázmúvesné Mihalovics Ildikó
Évfolyam: 3.
Osztály: 3.a

Menyhárt Gergő

PostHeaderIcon Németh József informatika emlékverseny megyei döntő
Mezőtúr 2016.02.12.

I. hely

Vígh Fanni
Felkészítő tanár: Békésiné Katona Tünde
Kategória: Dokumentumkészítés
Évfolyam: 5-6.
Osztály: 6.a

Mezőtúr



PostHeaderIcon Németh József informatika emlékverseny megyei döntő
Mezőtúr 2016.02.12.

I. hely

Torma Emese
Felkészítő tanár: Békésiné Katona Tünde
Kategória: Grafika
Évfolyam: 7-8.
Osztály: 8. d

Mezőtúr



PostHeaderIcon Németh József informatika emlékverseny megyei döntő
Mezőtúr 2016.02.12.

I. hely

Timpfel Emese
Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Kategória: Grafika
Évfolyam: 5-6.
Osztály: 5. c

Mezőtúr



PostHeaderIcon Németh József informatika emlékverseny megyei döntő
Mezőtúr 2016.02.12.

II. hely

Urbán-Pap Zsófia
Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Kategória: Dokumentumkészítés
Évfolyam: 5-6.
Osztály: 5. a

Mezőtúr



PostHeaderIcon Németh József informatika emlékverseny megyei döntő
Mezőtúr 2016.02.12.

III. hely

Horváth Viktória
Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Kategória: Grafika
Évfolyam: 5-6.
Osztály: 5. b

Mezőtúr



PostHeaderIcon Asztalitenisz Szegő Gábor emlékverseny

III. hely

Barna Ádám
edző: Szöllősi Péter , Jászkun Volán SE
5-6. osztályos korcsoport
Osztály: 4. a

Asztalitenisz



PostHeaderIcon Kultúra Napi Városi Szavalóverseny 2016. január 21.

Helyszín: Hild Viktor Városi Könyvtár

Gyöngyi Nóra (5.C) II. hely

Lading Bianka (5.A) III. hely

Nagy Dorina Kata (7.A) III. hely

Városi szavalóverseny



PostHeaderIcon Asztalitenisz diákolimpia megyei döntő

II. hely

Barna Ádám
edző: Szöllősi Péter , Jászkun Volán SE
Évfolyam: 4.
Osztály: 4. a

Asztalitenisz



PostHeaderIcon XXII. Ószőlői Matematika Verseny Megyei döntő 2015.11.27.

II. hely

Urbán-Pap Zsófia
Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Évfolyam: 5.
Osztály: 5. a

Ószőlő



PostHeaderIcon Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei döntő 2015.10.16.

I. hely

csapattagok:
Lading Bianka, Urbán-Pap Zsófia, Antal Krisztián, Szőllősi Szabolcs
Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Évfolyam: 5.

Bolyai-verseny



PostHeaderIcon Bolyai Matematika Csapatverseny Országos döntő 2015.11.21.

XV. hely

csapattagok:
Lading Bianka, Urbán-Pap Zsófia, Antal Krisztián, Szőllősi Szabolcs
Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Évfolyam: 5.

Bolyai-verseny



PostHeaderIcon Körzeti Bolyai anyanyelvi csapatverseny

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján I. helyezést,
az országos versenyen VIII. helyezést ért el
a 6. a osztály FAGÉBEGI csapata

csapattagok:
Lázár Gréta, Mező Regina, Veréb Benita, Vígh Fanni
Felkészítő tanár: Forján Krisztina
Évfolyam: 6.
Osztály: 6.a

Bolyai-verseny



PostHeaderIcon Szegő Gábor Általános Iskola „Rajzolj velünk”rajzversenye

III. helyezés

Berkó Réka
Felkészítő tanár: Bicskeyné Miháczi Magdolna
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.c

Berkó Réka


Berkó Réka, Csibrán Zsanett és Vajjon Bence

munkái helyet kaptak TISZA MOZI-ban szervezett kiállításon
Felkészítő tanár: Bicskeyné Miháczi Magdolna
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.c

Csapat


III. helyezés

Mukus Melitta
Felkészítő tanár: Mihály Anikó
Évfolyam: 6.
Osztály: 6.c

Mukus Melitta


III. helyezés

Badar Boglárka
Felkészítő tanár: Mihály Anikó
Évfolyam: 8.
Osztály: 8.a

Badar Boglárka

PostHeaderIcon A Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Angol Nyelvi Verseny eredménye

5. évfolyam

6. évfolyam

7. évfolyam

8. évfolyam



PostHeaderIcon Körzeti Bolyai anyanyelvi csapatverseny

A Bolyai Anyanyelvi Vetélkedő megyei 2. helyezett csapata.

csapattagok:
Schmölcz Enikő, Fülöp Dávid,Kallós Endre Máté, Jász-Suba Réka
Felkészítő tanár: Rézművesné Mihalovics Ildikó
Évfolyam: 3.
Osztály: 3.a

Bolyai-verseny



PostHeaderIcon "Aranyszáj" szépolvasó- és szép beszéd megyei verseny

I. helyezés

Molnár Boglárka
Felkészítő tanár: Szalainé Dávid Gabriella
Évfolyam: 3.
Osztály: 3.b

Molnár_Boglárka

PostHeaderIcon "Aranyszáj" szépolvasó- és szép beszéd megyei verseny

I. helyezés

Barna Ádám
Felkészítő tanár: Pestiné Dudás Ágnes
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Barna Ádám

PostHeaderIcon "Aranyszáj" szépolvasó- és szép beszéd megyei verseny

II. helyezés

Papp Zétény
Felkészítő tanár: László Tünde
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.c

Barna Ádám

Eredményeink

2014/2015

PostHeaderIcon Herman Ottó Országos Környezetismereti Verseny IV. hely

Urbán-Pap Zsófia
Felkészítő tanár: Katona Mónika
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Urbán-Pap Zsófia

PostHeaderIcon Bendegúz Tudásbajnokság - Anyanyelv megyei I. hely

Bendegúz Tudásbajnokság - Anyanyelv országos IV. hely

Siklós Dorina
Felkészítő tanár: Börcsökné Csontos Tünde
Évfolyam: 3.
Osztály: 3.d

Siklós Dorina

PostHeaderIcon London Bridge országos angol tesztverseny

A London Bridge országos angol tesztverseny döntőjén 2015. május 10-én, Budapesten a 6.a osztály tanulói kiemelkedően teljesítettek:
Nagy Dorina 2.
Mihályi Bence 4.
Juhász Sára 7. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Pluhár Andrásné

Londo Bridge

PostHeaderIcon Junior nyelvvizsga

Iskolánk 6. osztályos tanulói 2015. áprilisában Budapesten az ELTE Idegennyelvi Továbbképző Központban sikeres Junior angol nyelvvizsgát tettek. Az írásbeli és szóbeli vizsgán is rendkívül magas pontokat szereztek. Tanúsítványukat a napokban vették át az alábbi tanulók: Csomós Kristóf, Vallyon Vivien, Nagy Dorina, Kun Rita, Bukovics Réka, Tenkő Zita és Juhász Sára. Felkészítőjük : Pluhár Andrásné

Junior nyelvvizsga

PostHeaderIcon Bendegúz Anyanyelvi Verseny megyei döntő I. helyezés

Bendegúz Anyanyelvi Verseny országos döntő VIII. helyezés

Urbán-Pap Zsófia
Felkészítő tanár: Lopocsi Sára
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Urbán-Pap Zsófia

PostHeaderIcon PC-Kismester Országos Informatikai Verseny Döntő
Grafika II. korcsoport Miskolc, 2015. április 27.

I. helyezés

Torma Emese
Felkészítő tanár: Békésiné Katona Tünde
Évfolyam: 7.
Osztály: 7.d

Torma Emese rajza

III. helyezés

Molnár Vivien
Felkészítő tanár: Berényi Erzsébet
Évfolyam: 8.
Osztály: 8.a

Molnár Vivien rajza

PostHeaderIcon Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei szint

I. helyezés

Urbán-Pap Zsófia
Felkészítő tanár: Katona Mónika
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Urbán-Pap Zsófia

PostHeaderIcon A Városi Könyvtárnak a kultúra napja alkalmából hirdetett városi szavalóversenye

II. helyezés

Nagy Dorina Kata
Felkészítő tanár: Kocsmár Mária
Évfolyam: 6.
Osztály: 6.a

Nagy Dorina Kata

PostHeaderIcon A magyar munkaközösség 2014 - 2015 -ös tanévben szervezett iskolai többfordulós versenyeinek eredményei

A legeredményesebb versenyzők a Jubileumi héten ünnepélyes eredményhirdetésen és anyanyelvi jutalomjátékon vehettek részt.




4 fordulós anyanyelvi vetélkedő:
5. évfolyam:
1. Mező Regina 5. a,
2. Lovász Gergely 5. b,
3. Palicsek Dóra 5. c
6. évfolyam:
1. Sinkó Klaudia 6. c,
2. Nagy Dorina Kata 6. a,
3. Bukovics Réka 6. b
7. évfolyam:
1. Erdélyi Vajk 7. b,
2. Áy Szabolcs 7.b és Bozsó Alexandra 7. d
8. évfolyam:
1. Kovács Dalma 8. c és Perjési Jamina 8. d,
3. Lugosi Laura 8. c




5 fordulós helyesírási verseny:
5-6. évfolyam:
1. Nagy Dorina Kata 6. a,
2. Juhász Sára 6. a,
3. Maróti Bettina 6. c
Az 1. és 2. helyezettek részt vettek Jánoshidán a megyei döntőn, ahol Nagy Dorina Kata 2. helyezést ért el.
7-8. évfolyam:
1. Szajkó Adél 7. d,
2. Bozsó Alexandra 7. d,
3. Bíró Ferenc 7. d






3 fordulós "Könyvcimborák" irodalmi vetélkedő:
5. évfolyam:
1. Mező Regina 5. a,
2. Veréb Benita 5. a,
3. Palicsek Dóra 5. c
6. évfolyam:
1. Nagy Dorina Kata 6. a és Juhász Sára 6. a,
Kun Rita 6. a,
3. Mihályi Bence 6. a
7. évfolyam:
1. Zachar László 7. a,
2. Gál Letícia 7. d,
3. Kripta Fruzsina 7. d
8. évfolyam:
1. Dénes Petra 8. c,
2. Kovács Dalma 8. c,
3. Rábcai Virág Panna 8. c

PostHeaderIcon Jászsági Helyesíró Verseny

I. helyezés

Urbán-Pap Zsófia
Felkészítő tanár: Lopocsi Sára
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Urbán-Pap Zsófia

PostHeaderIcon Jászsági Helyesíró Verseny

II. helyezés

Veres Krisztián Ákos
Felkészítő tanár: Tisza Kálmánné
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.b

Veres Krisztián

PostHeaderIcon 2015.03.19. Díjátadó - "Az iskola közös ügyünk" pályázat különdíja

Iskola a közös ügyünk

Nyertes videó

PostHeaderIcon Fiumei- Tehetségnap " A beszéd csak félreértések forrása" megyei helyesíró verseny 2015.03.06.

I. helyezés

Siklós Dorina
Felkészítő tanár: Börcsökné csontos Tünde
Évfolyam: 3.
Osztály: 3.d

Siklós Dorina

PostHeaderIcon Fiumei- Tehetségnap " A beszéd csak félreértések forrása" megyei helyesíró verseny 2015.03.06.

II. helyezés

Csinger Dávid Zakariás
Felkészítő tanár: Pestiné Dudás Ágnes
Évfolyam: 3.
Osztály: 3.a

Csinger Dávid

PostHeaderIcon Fiumei- Tehetségnap " A beszéd csak félreértések forrása" megyei helyesíró verseny 2015.03.06.

IV. helyezés

Urbán-Pap Zsófia
Felkészítő tanár: Lopocsi Sára
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Urbán-Pap Zsófia

PostHeaderIcon "Mátyás Tudósai" megyei vers- és prózamondó verseny 2015.02.13.

I. helyezés

Barna Ádám
Felkészítő tanár: Pestiné Dudás Ágnes
Évfolyam: 3.
Osztály: 3.a

Mátyás tudósai

PostHeaderIcon Asztalitenisz Diákolimpia Megyei Döntő 2015.01.07.

II. helyezés

Barna Ádám

edző : Szöllősi Péter

Asztalitenisz diákolimpia



PostHeaderIcon Aranyszáj szépolvasó- és szép beszéd megyei verseny

I. helyezés

Barna Ádám
Felkészítő tanár: Pestiné Dudás Ágnes
Évfolyam: 3.
Osztály: 3.a

Aranyszáj verseny

I. helyezés

Monoki Annamária
Felkészítő tanár: Tisza Kálmánné
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.b

Aranyszáj verseny

III. helyezés

Urbán-Pap Zsófia
Felkészítő tanár: Lopocsi Sára
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Aranyszáj verseny



PostHeaderIcon Megyei Bolyai anyanyelvi csapatverseny

III. helyezés

csapattagok:
Antal Krisztián, Szőllősi Szabolcs, Urbán-Pap Zsófia, Lading Bianka
Felkészítő tanár: Lopocsi Sára
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Bolyai-verseny



PostHeaderIcon Ószőlői Matematika verseny

II. helyezés

Dénes Gergő

Felkészítő tanár: Barhács Lászlóné
Évfolyam: 7.

Ószőlői Matematika Verseny


III. helyezés

Juhász Sára Rebeka

Felkészítő tanár: dr. Mezei Jánosné
Évfolyam: 6.

Ószőlői Matematika Verseny



PostHeaderIcon Szegő Gábor Matematika Verseny

II. helyezés

Serucza Nikolett

Felkészítő tanár: dr. Mezei Jánosné

Szegő Matematika Verseny



PostHeaderIcon Megyei Bolyai matematika csapatverseny

II. helyezés

csapattagok:
Cseh István 7. d, Bíró Ferenc 7. d, Erdélyi Vajk 7. b, Áy Szabolcs 7. b
Felkészítő tanár: Barhács Lászlóné
Évfolyam: 7.

Bolyai-verseny


III. helyezés

csapattagok:
Bukovics Réka, Kecskés Patrik, Tenkő Zita, Vallyon Vivien
Felkészítő tanár: dr. Mezei Jánosné
Évfolyam: 6.

Bolyai-verseny


VI. helyezés

csapattagok:
Antal Krisztián, Szőllősi Szabolcs, Urbán-Pap Zsófia, Lading Bianka
Felkészítő tanár: Katona Mónika
Évfolyam: 4.
Osztály: 4.a

Bolyai-verseny